Lhůta pro podání přiznání k dani z nemovitých věcí v roce 2021

• Obec Březina

Lhůta pro podání přiznání k dani z nemovitých věcí v roce 2021

Níže přikládám leták, kde zasílám aktuální zprávu ohledně lhůty pro podání přiznání k dani z nemovitých věcí a informace týkající se Královehradeckého kraje.

tz-dnv-lhuta.docx (48 kB)

Novinky z obce a úřední desky

Naše obec

Naše malá obec Březina leží na samém okraji Českého ráje v Královéhradeckém kraji, 3 km od okresního města Jičín, v malebné přírodě, ekologicky čistém prostředí Podkrkonoší. Je bohatě obdařena krásnými lesními porosty a zemědělskými polnostmi rozkládajícími se v okolí, a krajina jako celek s dominantou kopce Veliš a blízkými Prachovskými skalami přispívá ke klidnému pocitu a radosti ze života. Obec leží na rovině, jež má nadmořskou výškou 272 m.n.m. První písemná zmínka je z roku 1393.

Březina má nový web

aktualizace článku: 3. 2. 2021

Březina má nový web

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany.

Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.