Nabídka revizí a kontrol kotlů

• Obec Březina

Nabídka revizí a kontrol kotlů na tuhá paliva

Dne 18.1.2021 do Naší obce přijede Topenářský servis s.r.o. (kominíci) a zájemcům budou provádět revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak jsou možné kontroly a číštění komínů. Zájemci se mohou objednat telefonicky na čísle 608 748 989. Cena za kontrolu a čištění komínu je 350,- Kč a za revizi kotle na tuhá paliva je 800,- Kč. Níže přikládám leták.

letak.docx (47 kB)

Novinky z obce a úřední desky

Naše obec

Naše malá obec Březina leží na samém okraji Českého ráje v Královéhradeckém kraji, 3 km od okresního města Jičín, v malebné přírodě, ekologicky čistém prostředí Podkrkonoší. Je bohatě obdařena krásnými lesními porosty a zemědělskými polnostmi rozkládajícími se v okolí, a krajina jako celek s dominantou kopce Veliš a blízkými Prachovskými skalami přispívá ke klidnému pocitu a radosti ze života. Obec leží na rovině, jež má nadmořskou výškou 272 m.n.m. První písemná zmínka je z roku 1393.

Březina má nový web

aktualizace článku: 3. 2. 2021

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany.

Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.