Vítejte na stránkách obce Obec Březina.
Nastavení zobrazení

Zadejte svůj e-mail, vyberte si okruhy Vašeho zájmu o jejichž novinkách chcete dostávat notifikace a následně připojte své telefoní číslo.

Informace o nových článcích, událostech, fotogaleriích, úředních záznamů a dalších, budete dostávat formou emailu.

Důležité zprávy, mimořádná sdělení a upozornění rozesíláme přímo na mobilní telefony formou SMS zpráv.

aktualizováno: 6. 2. 2021 14:25, OI Developer

Novinky z úřadu, obce a volného času

Sběr nebezpečných složek kom.odpadu

aktualizace události: 24. 9. 2022,

• začíná v neděli 23.10. 09:45 - končí v 09:55
Sběr nebezpečných složek kom.odpadu

Dne 23.10.2022 proběhne v čase od 09:45 hod. do  09:55 hod. odvoz nebezpečných složek komunálního odpadu. Svoz jako vždy u starého obecního úřadu (autobusová zastávka Březina - náves). Více na přiloženém letáku.

8. Březinský guláš 2022

aktualizace události: 24. 9. 2022,

• začíná ve středu 28.9. 10:00 - končí v 22:00
  •  místo konání Březina hřiště
8. Březinský guláš 2022

Ve středu 28.9.2022 na hřišti „U Svatých“ uskuteční již 8. ročník soutěže o nejlepší guláš uvařený v polních podmínkách na Březině. Klání se zúčastní celkem sedm kuchařů s jejich pomocníky, kdy ve 13:00 hod. bude uvařeno spoustu guláše. Tímto jste všichni srdečně zváni.